Перший у світі NGFW на базі ML

Настав час змінити парадигму кібербезпеки.
В основі першого у світі міжмережевого екрану нового покоління на базі машинного навчання лежить нова ОС PAN-OS 10.2, яка дає вам можливість випереджати невідомі загрози, бачити всі ІТ-активи, включаючи IoT та можливість повного контролю веб-трафіку в режимі реального часу.

Продукти Strata

Illustration

Перший у світі NGFW на базі
машинного навчання

Ознайомтеся із сімейством міжмережевих екранів
нового покоління

 • Фізичні пристрої NGWF Hardware

  Фізичні пристрої NGFW на базі машинного навчання дозволяють випереджати невідомі загрози, бачити всі, включаючи IoT, і скорочувати кількість помилок за допомогою автоматичних рекомендацій щодо політики.

 • Віртуальні міжмережеві екрани Virtual NGWF

  VM-Series, віртуалізована версія нашої NGFW на базі машинного навчання, захищає ваші приватні та публічні хмарні розгортання за допомогою сегментації та попереджуючого запобігання загрозам.

 • Контейнеризовані міжмережеві екрани

  CN-Series, контейнерна версія ML-Powered NGFW, запобігає поширенню складних мережних загроз через межі простору імен Kubernetes.

Illustration

Мінімізуйте завтрашні складнощі
з безпекою вже сьогодні

Panorama ™ пропонує прості в реалізації та централізовані
функції управління, що дозволяють отримати уявлення про мережевий трафік, журнали та погрози. Зниження складності за рахунок спрощення налаштування, розгортання та керування вашими продуктами безпеки Palo Alto Networks.

 • Централізоване управління політиками

  Створюйте та редагуйте правила безпеки відповідно до політики безпеки вашої організації в рамках розгортання міжмережевого екрану з однієї центральної консолі.

 • Аналітика мережної безпеки

  Використовуйте автоматизований механізм кореляції логів, щоб виявляти скомпрометовані хости та виявляти шкідливу поведінку.

 • Управління мережевою безпекою

  Централізоване керування пристроями та конфігурацією безпеки для всіх груп міжмережевих екранів

 • Централізована видимість

  Отримайте глибоку видимість та вичерпну інформацію про мережний трафік та загрози за допомогою Application Command Center (ACC)

 • Автоматичне реагування на загрози

  Автоматизуйте та налаштовуйте робочі процеси безпеки за допомогою REST API для інтеграції зі сторонніми рішеннями.

 • Максимальна гнучкість розгортання

  Локально як обладнання
  Віртуальні пристрої
  У загальнодоступних хмарних середовищах

Illustration

Підприємство завтрашнього дня працює на швидкості та маневреності

Віртуальні міжмережові екрани серії VM допомагають вашій організації безпечно перетворити віртуалізовану інфраструктуру в бізнес-інновації.

 • Автоматизувати безпеку мережі

  Віртуальні міжмережові екрани серії VM інтегрують забезпечення безпеки мережі безпосередньо в життєвий цикл розробки додатків та конвеєри CI/CD, щоб забезпечити безпечну масштабованість на вимогу

 • Спростіть відповідність

  Знижуйте ризики, зменшуючи поверхню атаки та додаючи засоби запобігання загрозам у децентралізованих середовищах. Забезпечте швидке дотримання стандартів, таких як GDPR, PCI, HIPAA, SWIFT та інші.

 • Підвищення рівня безпеки мережі

  Віртуальні брандмауери серії VM дозволяють послідовно керувати мережевою безпекою для програм, розміщених локально, у приватних та загальнодоступних хмарах та у філіях.

 • Збільшення інвестицій у SDN

  Захистіть віртуальну корпоративну мережу в VMware NSX™ та інших програмно-визначуваних середовищах: обмежте латеральне переміщення загроз, запобігайте крадіжці даних та захистіть трафік між зонами довіри.

Бажаєте отриматитріальну версію?

Наші інженери зможуть підібрати необхіднерішення для ваших завдань

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.